04.06.2021

54 nəfər şagird 200 bal və ondan yuxarı nəticə göstərib

Gədəbəy Rayon Təhsil Şöbəsinin tabeliyində  fəaliyyət göstərən ümumtəhsil məktəblərinin XI sinif şagirdləri üçün 29 aprel tarixində təşkil edilən buraxılış imtahanlarında 54 nəfər şagird 200 bal və ondan yuxarı nəticə göstəriblər.

Şagirdlərin siyahısını təqdim edirik.

 

N

Şagirdin ad, soyad və ata adı

Göstərdiyi  nəticə

Təhsil aldığı ümum təhsil məktəbi

1.

Hacıyeva Sevin Eldar

292

Nərimankənd kənd tam orta məktəb

2.

İlyaslı Muradxan Vahid

280

Çanaqçı kənd tam orta məktəb

3.

Allahverdiyeva Kamil Daşqın

273

Söhrab Pirverdiyev adına Çalburun kənd tam orta məktəb

4.

Quliyev Elmir Rasim

271

Çanaqçı kənd tam orta məktəb

5.

Tağıyeva Ayasel Məzahir

263

İlham Əliyev adına 1 nömrəli şəhər tam orta məktəb

6.

Əlizadə Rəvan İsmixan

261

Şamməd Tağıyev adına 2 nömrəli Milskinli kənd tam orta məktəb

7.

Əsgərov Əli Elmariviç

256

Novo Saratovaka kənd tam orta məktəb

8.

Ələkbərli Murad Natiq

255

Nizami Gəncəvi adına Kiçik Qaramurad kənd tam orta məktəb

9.

Quluzadə Ayxan Ayaz

251

Rəfayıl İsamyılov adına 2 nömrəli Qoşabulaq kənd tam orta məktəb

10.

Məzahirzadə Müşviqə Müşviq

249

Samanlıq kənd tam orta məktəb

11.

Qəhrəmanova Nərminə Arif

247

Novo Saratovaka kənd tam orta məktəb

12.

Allahverdıyeva Süsən Habil

239

İlham Əliyev adına 1 nömrəli şəhər tam orta məktəb

13.

Həsənova Nərgiz Fariz

237

Çanaqçı kənd tam orta məktəb

14.

Kazımova Aybəniz Polad

236

Söhrab Pirverdiyev adına Çalburun kənd tam orta məktəb

15.

Qəhrəmanova Günay Aqil

235

Söhrab Pirverdiyev adına Çalburun kənd tam orta məktəb

16.

Quluyev Eşqin Vüqar

234

Xəlil Hqverdiyev adına Çaldaş kənd tam orta məktəb

17.

Səfərova Aytac Natiq

234

Əlinağılar kənd tam orta məktəb

18.

Yusifova Vüsalə Ramil

232

Novo Saratovaka kənd tam orta məktəb

19.

Qasımova Ayişə Babək

232

Rəfayıl İsamyılov adına 2 nömrəli Qoşabulaq kənd tam orta məktəb

20.

İsmayılov Dəyanət Saday

230

Firdovsi Əliyev adına Çobankənd tam orta məktəb

21.

Piriyev Məftun Asəf

230

Əli Rzayev adına Əmiraslanlı kənd tam orta məktəb

22.

Məmmədov Namiq Sübhan

228

Şamməd Tağıyev adına 2 nömrəli Milskinli kənd tam orta məktəb

23.

Əliyeva Sevinc Fizuli

225

Pünhan Əliyev adına Şınıx kənd tam orta məktəb

24.

Abbasov Fərid Bəhruz

225

Firdovsi Əliyev adına Çobankənd tam orta məktəb

25.

Alısoy Aydın Habil

224

Cahangir Rüstəmov adına Çayrəsullu kənd tam orta məktəb

26.

Məmmədov Araz Məlik 

224

Moruxlu kənd tam orta məktəb

27.

Məmmədəliyeva Kübra Ellaz

223

Novo Saratovaka kənd tam orta məktəb

28.

Qasımova Şəfəq Şöhrət

222

Niyaz İsgəndərov adına İnəkboğan kənd tam orta məktəb

29.

Əliyev Malik Fazil

222

Dəyirmandağ kənd tam orta məktəb

30

Zeynalabdıllı Yalçın Elçin

221

Çanaqçı kənd tam orta məktəb

31.

Alıyeva Jalə Famil

219

Niyaz İsgəndərov adına İnəkboğan kənd tam orta məktəb

32.

Əsgərov Akif Altay

218

Arıqdam kənd tam orta məktəb

33.

Ələkbərov Hüseyn Zöhrab

217

Nərimankənd kənd tam orta məktəb

34.

Zeynalov Ceyhun İbrahim

216

Dəyəqarabulaq kənd tam orta məktəb

35.

Əliyeva Vüsalə Vüqar

215

Niyaz İsgəndərov adına İnəkboğan kənd tam orta məktəb

36.

Əhmədova Əsmət Münasib

215

Dəyəqarabulaq kənd tam orta məktəb

37.

Hüseynova Nərminə Asif

215

Niyaz İsgəndərov adına İnəkboğan kənd tam orta məktəb

38.

Hüseynli Şövqü Araz

215

Yaşar İsgəndərov adına Arıqıran kənd tam orta məktəb

39.

Axundov Nihad Vüqar

213

Dəyirməndağ kənd tam orta məktəb

40.

Məmmədov Fərid Rafiq

213

Novo İvanovka kənd tam orta məktəb

41.

Həzrədquluyev Fərmayıl İlham

211

Pünhan Əliyev adına Şınıx kənd tam orta məktəb

42.

Quliyev Nicat Nazim

211

Pünhan Əliyev adına Şınıx kənd tam orta məktəb

43.

Abbasova Amilə Sahib

210

İlham Əliyev adına 1 nömrəli şəhər tam orta məktəb

44.

Alıyev Orxan Röşən

208

Məhəmməəd Fizuli adına Böyük Qaramurad kənd tam orta məktəb

45.

Bayramov Orxan Elnur

207

Arıqdam kənd tam orta məktəb

46.

Əliyeva Xədicəxanım Mirəddin

207

Məhəmməəd Fizuli adına Böyük Qaramurad kənd tam orta məktəb

47.

Abdullayeva Leyla Fazil

206

Söhrab Pirverdiyev adına Çalburun kənd tam orta məktəb

48.

Həsənov Rasim Kamil

206

Arıqdam kənd tam orta məktəb

49.

İbrahimov Ramin Rauf

205

1 nömrəli Miskinli kənd tam orta məktəb

50.

Quluzadə Xədicə Nürəddin

203

Nova Saratovaka kənd tam orta məktəb

51.

Piriyev Məftun Asəf

201

Əli Rzayev adına Əmiraslanlı kənd tam orta məktəb

52.

Aslanzadə Zəhra Ramil

201

Etibar İsgəndərov adına Hacıalılar kənd tam orta məktəb

53.

Məsimova Cənanə Etibar

201

Dəyəqarabulaq kənd tam orta məktəb 201 bal

54.

İbrahimov Ərdar Eldəniz

200

Rizvan Abbasov adına Pərizamanlı kənd tam orta məktəb

 


Açar sözlər: ,  ,